O nas

Odkryj „Osiedle Słoneczne” w Zawadce

Po co są marzenia? Aby je spełniać! Dlatego sprawdź naszą nową ofertę domów i apartamentów, które przyciągają nowych mieszkańców kameralną lokalizacją, nowoczesną architekturą i komfortowym wyposażeniem. Zawadka to malownicza miejscowość położona tylko 5 min. od Wadowic wyróżniająca przepięknymi widokami na pasmo Beskidu Małego. „Osiedle Słoneczne” znajduje się kilka kilometrów od Jeziora Mucharskiego oraz rzeki Skawy. Bliskość natury oraz wyśmienite warunki turystyczne pozwalają na aktywność o każdej porze roku. To właśnie tutaj mogą spełnić się Twoje marzenia.

„Osiedle Słoneczne” w Zawadce to inwestycja składająca się z nowoczesnych i funkcjonalnych domów i apartamentów. Wszystkie przestrzenie zostały dokładnie przemyślane i zaprojektowane z myślą o potrzebach różnych grup Klientów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oznacza to duże możliwości aranżacji wnętrz i działki. Oparcie budowy na sprawdzonych dostawcach i doświadczonych wykonawcach gwarantuje spokój użytkowania przez wiele lat.

Ponadto, kameralne położenie i bezpieczna okolica pozwolą cieszyć się kojącą ciszą – z dala od gwaru zatłoczonego miasta. Usytuowanie budynków daje nie tylko poczucie wspólnoty, ale również zapewnia należną dozę prywatności. Do tego niezbędna infrastruktura: linia autobusowa do Wadowic, sklepy i punkty usługowe, szkoła, stadion czy kościół. Innymi słowy – „Osiedle Słoneczne” w Zawadce to miejsce przyjazne do życia i dlatego warto tu zamieszkać.

Dom parterowy czy piętrowy?

A może apartament?

Wybór należy do Ciebie!